KS Słupia Kobylnica - strona nieoficjalna

Barton Barcino 1:2 Garbarnia Kępice

Z Pomorzem na 6!

• autor: ksslupiakobylnica, 2018-05-22 22:54

Kolejną wygraną zanotowali piłkarze Słupi Kobylnica. Tym razem w meczu wyjazdowym na stadionie w Potęgowie pokonali tamtejsze Pomorze 6-0.

Sokół Szczypkowice z patentem na Słupię!

• autor: ksslupiakobylnica, 2018-05-14 18:35

W 21 kolejne rozgrywek doszło do konfrontacji Słupi Kobylnica z Sokołem Szczypkowice.
Goście byli jak dotychczas jedyną drużyną, którą potrafiła wygrać ze Słupią - jesienią w Szczypkowicach było 2-1.

Tym razem Słupia liderując rozgrywkom, zamierzała zmazać wyjazdową porażkę i wygrać u siebie zdecydowanie. Jednak to już w 3` minucie, po błędzie defensywy Gospodarzy, Sokół objął prowadzenie. Do szybkiego wyrównania w 7` doprowadził strzałem głową Przemysław Milewicz. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1.

Na remis w Damnicy

• autor: ksslupiakobylnica, 2018-05-07 10:54

Po bardzo emocjonującym meczu, w sobotę 5 maja, piłkarze Słupi Kobylnica zremisowali z KS Damnica 2-2.

Kolejny mecz zostanie rozegrany na stadionie w Kobylnicy, 12 maja o godz. 16.00 - zapraszamy wszystkich kibiców - walka o awans do klasy okręgowej wciąż trwa!

Barton nie dał rady!

• autor: ksslupiakobylnica, 2018-04-30 12:51

Nie zwalniają tempa piłkarze KS Słupia Kobylnica. W 19 kolejne rozgrywek podejmowali na własnym stadionie drużynę Bartonu Barcino.

Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała zwycięstwa – mimo tego, że Kobylniczanie objęli prowadzenie już w 8` po pięknym strzale Pawła Waleszczyka z 20 metrów w okno bramki Bartonu. Gra była twarda, obie drużyny miały grały zachowawczo i to Goście w 44` strzelili bramkę, doprowadzając do remisu 1-1.

Zwycięstwo z Garbarnią!

• autor: ksslupiakobylnica, 2018-04-24 13:36

Nie zwalniają tempa piłkarze Słupi Kobylnica. Tym razem, w meczy wyjazdowym w Kępicach, pokonali tamtejszą Garbarnię aż 4-0.

Relacja z meczu, składy i strzelcy bramek:

Słupia zatopiła Korala!

• autor: ksslupiakobylnica, 2018-04-15 22:47

W sobotnie popołudnie piłkarze Słupi Kobylnica rozegrali kolejny mecz – przeciwnikiem była drużyna Korala Maszewo.

Przybyli na spotkanie kibice liczyli na zwycięstwo Gospodarzy, jednak jego wymiar, 12-0, zadziwił wszystkich.
Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 5-0, w drugiej zaś przeciwnicy opadli z sił i stracili jeszcze 7 bramek.

Słupia umocniła się na fotelu lidera i za tydzień, w niedzielę 22 kwietnia spotka się w Kepicach z Garbarnią – mecz o godz. 14.00.

Zwycięstwo z na wyjeździe Wybrzeżem!

• autor: ksslupiakobylnica, 2018-04-09 11:30

W niedzielę 8 kwietnia piłkarze Słupi Kobylnica rozegrali pierwszy w tej rundzie mecz na wyjeździe w Objeździe z tamtejszym Wybrzeżem.

Mimo tego, iż w tabeli obie drużyny znajdowały się po przeciwległych jej końcach: Słupia na pierwszym zaś Wybrzeże na ostatnim miejscu, mecz zapowiadał się na bardzo ciekawy, gdyż pojedynki tych drużyn zawsze dostarczają wiele emocji.

Pierwszą bramkę już w 3` zdobył dla Słupi Kamil Setny, kolejnego gola dla Gości strzelił w 33` Dorian Jarest – wynikiem 2-0 dla Słupi zakończyła się pierwsza połowa.

Kadra Słupi coraz liczniejsza!

• autor: ksslupiakobylnica, 2018-04-05 09:17

Wczoraj, w godzinach porannych, Prezesowi Słupi Kobylnica Norbertowi Kazimierczakowi narodził się Syn!

Gratulujemy mu serdecznie powiększenia Rodziny, życzymy dużo zdrowia dla szczęśliwej Mamy oraz Dziecka.

Mamy nadzieję, że wkrótce zasili szeregi naszej drużyny, czego Rodzicom życzymy